Seznam SPOT svetovalcev in mentorjev Savinjska

Seznam SPOT svetovalcev in mentorjev Savinjska

SPOT Svetovanje Savinjska

  • SPOT svetovalci

Barbara Mesarec Jakopič, SPOT svetovalka

 

Tel: 040 832 332

E-naslov: barbara.mesarec@ozs.si

Uradne ure: ponedeljek, torek in petek od 10.00 do 14.00 ure ter sreda od 13.00 do 17.00 ure, ob četrtkih ni uradnih ur.

Več

Damjana Omerzu, SPOT svetovalka

 

Tel: 041 308 763

E-naslov: damjana.omerzu@ra-savinja.si

Uradne ure: ponedeljek, torek in petek od 10.00 do 14.00 ure ter sreda od 13.00 do 17.00 ure, ob četrtkih ni uradnih ur.

Več

Ana Marinčič, SPOT svetovalka

 

Tel: 051 493 330

E-naslov: ana.marincic@ra-sasa.si

Uradne ure: ponedeljek, torek in petek od 10.00 do 14.00 ure ter sreda od 13.00 do 17.00 ure, ob četrtkih ni uradnih ur.

Več

Metka Kovačič, SPOT svetovalka

 

Tel: 041 724 110

E-naslov: metka.kovacic@rasotla.si

Uradne ure: ponedeljek, torek in petek od 10.00 do 14.00 ure ter sreda od 13.00 do 17.00 ure, ob četrtkih ni uradnih ur.

Več

Polonca Klokočovnik, SPOT svetovalka

 

Tel: 031 314 809

E-naslov: polona.klokocovnik@guest.arnes.si

Uradne ure: ponedeljek, torek in petek od 10.00 do 14.00 ure ter sreda od 13.00 do 17.00 ure, ob četrtkih ni uradnih ur.

Več

Tanja Drofelnik, SPOT svetovalka

 

Tel: 065 551 515

E-naslov: tanja.drofelnik@gzs.si

Uradne ure: ponedeljek, torek in petek od 10.00 do 14.00 ure ter sreda od 13.00 do 17.00 ure, ob četrtkih ni uradnih ur.

Več

Martina Rečnik, SPOT svetovalka

 

 

Tel: (03) 425 22 72

E-naslov: martina.recnik@ozs.si

Uradne ure: ponedeljek, torek in petek od 10.00 do 14.00 ure ter sreda od 13.00 do 17.00 ure, ob četrtkih ni uradnih ur.

Več

Simona Zupanc, SPOT svetovalka

 

Tel: (03) 425 22 74

E-naslov: simona.zupanc@ozs.si

Uradne ure: ponedeljek, torek in petek od 10.00 do 14.00 ure ter sreda od 13.00 do 17.00 ure, ob četrtkih ni uradnih ur.

Več

 
  • Podjetniški mentorji

 

Iva Ana Virant, podjetniška mentorica

 

Tel: 040 974 484

E-naslov: iva.virant@inkubatorsr.si

Uradne ure: od ponedeljka do petka od 8.00 do 16.00 ure

Več

Saša Lavrič, podjetniška mentorica

 

Tel: 040 662 266

E-naslov: sasa@inkubatorsr.si

Uradne ure: od ponedeljka do petka od 8.00 do 16.00 ure

Več

Jan Skok, podjetniški mentor

 

Tel: (03) 7777 103

E-naslov: jan.skok@sasainkubator.si

Uradne ure: od ponedeljka do petka od 8.00 do 16.00 ure

Več