Vlada imenovala nove člane Sveta JAPTI

18.12.2008

Vlada RS je na današnji 5. redni seji razrešila tri člane Sveta JAPTI: predstavnika Ministrstva za gospodarstvo Martina Brataniča in mag. Sabino Kolešo ter predstavnika Ministrstva za finance Roberta Miho Bolta. Z mandatom do 22.9.2010 je vlada za nove člane Sveta JAPTI imenovala predstavnici Ministrstva za gospodarstvo Jasno Avbelj Hamzič in mag. Simono Hočevar ter predstavnika Ministrstva za finance mag. Žarka Sajiča.

 

Mag. Sabina Koleša je podala odstopno dne 15.10.2008, Martin Bratanič pa je podal odstopno izjavo 1.12.2008.  Glede na to, da so izpolnjeni pogoji za razrešitev članov sveta javne agencije, je minister za gospodarstvo vladi kot ustanovitelju JAPTI predlagal v imenovanje dve novi članici, mag. Simono Hočevar, sekretarko, in Jasno Avbelj Hamzič, vodjo kabineta Ministrstva za gospodarstvo, z mandatom do 22.9.2010.  Ministrstvo za finance je dne 18.12.2008 predlagalo razrešitev Roberta Mihe Bolta na podlagi njegove odstopne izjave in imenovanje mag. Žarka Sajiča, podsekretarja, za mandatno obdobje  do 22.9.2010.


Nazaj

Zagotovite si

brezplačne podporne storitve za svoje podjetje

Pridružite se

hitro rastočim podjetjem v inovativnem okolju

bodite obveščeni

in se naročite na tedenski informativni bilten

Preglejte ponudbo

domačih javnih razpisov